"Rocketman" - zobacz nowe zdjęcia z filmu o Eltonie Johnie [GALERIA]

"Rocketman", czyli film biograficzny o Eltonie Johnie wejdzie na ekrany kin 17 maja 2019 roku.

Film wyreżyserował Dexter Fletcher, a główną rolę, czyli młodego Eltona Johna zagrał brytyjski aktor Taron Egerton. Studio filmowe Paramount Pictures udostępniło kilka kadrów z produkcji, które możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Tytuł filmu zainspirowany został jednym z największych hitów Eltona Johna. Zobaczymy w nim losy muzyka od czasów jego nauki w Royal Academy, przez problemy z uzależnieniami, aż do momentu, gdy stał się wielką gwiazdą. Dla twórców filmu bardzo ważne było pokazanie współpracy muzyka z autorem tekstów Berniem Taupinem.

 

Taron Egerton pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Przypominamy, że 4 maja 2019 roku Elton John zawita do Krakowa, by w tamtejszej Tauron Arenie pożegnać się z tysiącami polskich fanów. 

Dotychczasowe występy Eltona w naszym kraju cieszyły się ogromną popularnością — wystarczy wspomnieć jego koncert na Life Festival Oświęcim w 2016 roku, czy w wypełnionej po brzegi Operze Leśnej w Sopocie rok później. Ostatnia w historii trasa koncertowa supergwiazdy zabierze fanów w audiowizualną podróż, jakiej świat jeszcze nie widział, innowacyjną i odważną jak cała twórczość tego artysty.

Wybierzecie się do kina? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!