Adam Lambert i Cyndi Lauper złożyli wzruszający hołd Cher [WIDEO]

Na początku grudnia 2018 roku Cher została uhonorowana nagrodą Kennedy Center Honors.

Podczas 41. gali wręczenia nagrody Kennedy Center Honors, jedną z laureatek tego prestiżowego wyróżnienia była Cher. Nagroda ta przyznawana jest artystom za nadzwyczajny wkład w rozwój amerykańskiej kultury. Tego wieczoru w hołdzie dla artystki wystąpili między innymi Adam Lambert i Cyndi Lauper.

Adam wykonał wzruszającą wersję „Believe” oraz wspólnie z Cyndi wielki przebój „I Got You Babe” z repertuaru Sonny'ego i Cher. Ich występy możecie zobaczyć poniżej.

 
 

Tego wieczoru Cher uhonorowały również aktorki, z którymi miała okazję współpracować Amanda Seyfried i Whoopi Goldberg.

Ona nie tylko maszeruje w rytmie wybijanym na swoim własnym bębenku, ona jest jednoosobowym zespołem. To po prostu Cher.

- podsumowała krótko Whoopi Goldberg.

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Wy, za co najbardziej cenicie Cher? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!