Królewska Orkiestra wykonała "Bohemian Rhapsody" przed Pałacem Buckingham [WIDEO]

Turyści odwiedzający pałac królowej Elżbiety II byli zachwyceni.

Po tym, jak film „Bohemian Rhapsody” zdobył w niedzielę 6 stycznia 2018 roku dwa Złote Globy za „najlepszy film dramatyczny” oraz dla Ramiego Maleka „najlepszego aktora w filmie dramatycznym”, Królewska Orkiestra postanowiła to uczcić w wyjątkowy sposób. Ich wykonanie wielkiego hitu Queen zachwyciło turystów zebranych pod bramą Pałacu Buckingham. Zobaczcie nagranie.

 

Już niebawem, bo 4 marca 2019 roku „Bohemian Rhapsody” ukaże się na DVD. Wydanie będzie zawierało rozszerzoną wersję filmu o 22 minuty.

Jest to nie lada gratka dla fanów zespołu Queen. Na płycie będziemy mogli zobaczyć w całości koncert „Live Aid”, wywiady z twórcami, aktorami i muzykami Queen. Wytwórnia zapewnia, że pojawią się również dodatkowe sceny, ale więcej szczegółów na ten temat nie zdradzili.

Film „Bohemian Rhapsody” przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Byliście w kinie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!