Operowo-rockowa wersja "Bohemian Rhapsody" wbiła jurorów w fotele! [WIDEO]

Nagranie robi furorę w sieci.

Na początku stycznia 2019 roku wystartował program „America’s Got Talent: The Champions”, w którym mogą brać udział zwycięzcy i finaliści poprzednich edycji z całego świata! W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć między innymi Hiszpankę Cristinę Ramos, która sprawiła, że jurorom opadły szczęki! Wykonała przebój QueenBohemian Rhapsody” w operowo-rockowej aranżacji! Posłuchajcie!

 

Już niebawem, bo 4 marca 2019 roku film „Bohemian Rhapsody” ukaże się na DVD. Wydanie będzie zawierało rozszerzoną wersję filmu o 22 minuty.

Jest to nie lada gratka dla fanów zespołu Queen. Na płycie będziemy mogli zobaczyć w całości koncert „Live Aid”, wywiady z twórcami, aktorami i muzykami Queen. Wytwórnia zapewnia, że pojawią się również dodatkowe sceny, ale więcej szczegółów na ten temat nie zdradzili.

Film „Bohemian Rhapsody” przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Jak oceniacie jej wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!