Jak brzmi hit "Zombie" The Cranberries zaśpiewany a capella? [WIDEO]

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries i naszym zdaniem jedna z najpiękniejszych ballad doczekała się wyjątkowej przeróbki.

Skandynawska artystka Julia Westin jest popularna na całym świecie z nagrywania coverów wielkich przebojów a capella. Jednym z nich jest utwór z repertuaru The Cranberries „Zombie”, który cieszy się ogromną popularnością. Ma już blisko 4 miliony wyświetleń. Jej interpretacje możecie zobaczyć poniżej.

 

Julia nie tylko śpiewa, ale również komponuje muzykę do filmów, reklam oraz gier wideo. Fani porównują jej głos do talentu samej Celine Dion. Artystka ma na swoim koncie 12 albumów, które są dostępne online.

Z okazji 25-lecia wydania debiutanckiego albumu „Everybody else is doing it so why can't we” zespół The Cranberries wydał specjalny box set, na którym oprócz zremasterowanego albumu znalazły się również niepublikowane wcześniej kompozycje i wersje demo. Początkowo rocznicowe wydanie miało ukazać się w marcu 2018 roku, ale tragiczna śmierć Dolores sprawiła, że członkowie zespołu postanowili odłożyć ten projekt na później.

Reedycja płyty miała premierę 19 października 2018 roku.

Dolores O' Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku. Miała 46 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!