"Pogromcy duchów 3" - poznaliśmy szczegóły produkcji

Kontynuacją kultowego filmu zajał się syn reżysera oryginału.

O tym, czy powstanie kolejna część filmu „Pogromcy duchów” spekulowano od dawna. Teraz jest już wszystko jasne. Studio Sony ogłosiło, że prace na planie już wystartowały. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, czyli twórcy oryginału. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź produkcji.

 

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące fabuły filmu. Twórcy zapewnili jednak, że będzie to kontynuacja oryginalnego cyklu, bez żadnych związków z filmem z 2016 roku, który nie wszystkim przypadł do gustu.

Jason Reitman przyznał, że od dziecka jest wielkim fanem filmu „Ghostbusters”.

Uwielbiam wszystko, co z nimi związane. Ikonografię. Muzykę. Nastrój. Pamiętam jak byłem na planie, gdy trwały pierwsze próby do scen z duchem w bibliotece. Pamiętam, jak kręcili sceny z piankowym ludzikiem i jak zabrałem jego część na pamiątkę, która później wiele lat leżała na półce. 

Komedia "Ghostbusters" to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojem Raya Parkera Juniora o tym samym tytule - czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Premiera filmu zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!