Macaulay Culkin opowiedział o przyjaźni z Michaelem Jacksonem

Aktor miał zaszczyt poznać króla popu na początku lat 90.

Macaulay Culkin w 2019 roku skończy 38 lat. Aktor jest wszystkim doskonale znany z roli w kultowej komedii „Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku”. To właśnie w tamtym okresie w wieku 10 lat zaprzyjaźnił się z Michaelem Jacksonem. Culkin w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o początkach ich znajomości.

Michael nawiązał ze mną kontakt, ponieważ mnóstwo ważnych dla mnie wtedy rzeczy działo się szybko i sądzę, że się z tym utożsamiał.

Choć dla wielu osób ta przyjaźń mogła wydawać się niestosowna, 10-letni aktor nie widział w tym nic złego.

Byłem zagubiony. Nikt w mojej katolickiej szkole nie miał pojęcia o tym, przez co przechodziłem, a Michael to doskonale rozumiał, ponieważ przeszedł tę samą cholerną drogę i chciał się upewnić, że nie jestem sam. Cieszył się moją młodością. Lubił zachowywać się jak dziecko. Nigdy nie wydawało mi się to dziwne. Nigdy nie czułem się nieswojo.

W 2013 roku Macaulay zeznawał przed sądem w sprawie Jacksona, który został oskarżony o molestowanie. Aktor określił przedstawione zarzuty jako „absolutnie absurdalne”.

Przypominamy, że w połowie grudnia 2018 roku Culkin w reklamie Google Assistant ponownie wcielił się w bohatera komedii „Kevin Sam w Domu”. 60-sekundowe nagranie w błyskawicznym tempie stało się hitem internetu.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!