Michał Szpak zaśpiewał "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena [WIDEO]

Podczas koncertu w Lublinie artysta wygłosił wzruszający apel przeciwko nienawiści.

Michał Szpak również zareagował bardzo emocjonalnie na wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnich dniach. Wokalista zaskoczył fanów, podczas koncertu w Lublinie wykonując ponadczasowy przebój Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Nagranie udostępnił na swoim profilu facebookowym. 

Michał wygłosił również apel do swoich fanów przeciwko nienawiści w Polsce.

Kochani, chciałbym Wam powiedzieć tylko jedno. Ta piosenka nigdy nie jest wykonywana na trasie, ale jest dzień naprawdę szczególny. To, co się wydarzyło w ostatnim czasie, jest druzgocące. Mam nadzieję, że tak jak i ja, przyłączycie się do akcji „Stop przemocy”. Mam nadzieję, że ten numer da Wam wiele do zrozumienia oraz w końcu wsłuchacie się w słowa i ich znaczenie. Ono jest naprawdę ogromne, prawdziwe i cały czas aktualne. Przestańmy siać do siebie nienawiść. Dziwny jest ten świat…

Michał Szpak jako jedna z pierwszych gwiazd odpowiedziała na apel Dody, aby zjednoczyć polskich artystów i zorganizować koncert przeciw hejtowi. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Artyści Przeciw Nienawiści”. Lista gwiazd, która zadeklarowała swój udział, robi wrażenie!

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Jak oceniacie jego wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!