Backstreet Boys wykonali "Chances" w programie "The Voice" [WIDEO]

Marcin Michałowski
18.01.2019 11:15
Backstreet Boys

Backstreet Boys (Youtube (Backstreet Boys - Chances The Voice))

Singiel promuje nowy album "DNA", który trafi do sprzedaży 25 stycznia 2018 roku.

Na początku listopada 2018 roku boysband ogłosił datę premiery swojego najnowszego krążka „DNA”! Dziesiąty studyjny album zawiera utwory napisane przez takich autorów jak Lauv (Charli XCX), Andy Gammer, Stuart Crichton (DNCE) oraz Mike Sabbath (J Balvin). Przy okazji promocji nowego albumu panowie byli ostatnio gośćmi w programie „The Voice”, gdzie wykonali drugi singiel „Chances”. Zobaczcie, jak wypadli.

 

O nowej płycie opowiedział Howie D.

Od powstania zespołu 26 lat, przez wszystkie wzloty i upadki naszej kariery, nauczyliśmy się, że nie chodzi o każdego z nas, ale o to, co najlepsze dla całej grupy.

Kevin dodał, co najbardziej kocha w nowym albumie Backstreet Boys...

Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

To nie koniec niespodzianek od Backstreet Boys! Grupa ogłosiła również, że rusza w największą od 18 lat trasę „DNA World Tour” – po największych arenach. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena.

W ramach trasy koncertowej zespół 24 czerwca 2019 roku wystąpi na warszawskim Torwarze.

Wybieracie się na koncert?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!