Powstanie film "Chłopaki nie płaczą 2". Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Na ten moment czekało wielu fanów klasyki polskiego kina.

Plotki na ten temat krążyły już od kilku lat. Niedawno Cezary Pazura w rozmowie z Gazetą Wyborczą zdradził, że wszystko jest na dobrej drodze. Mało tego planowana jest również trzecia odsłona filmu „Psy”.

Mają powstać "Psy 3" i "Chłopaki nie płaczą 2". Brzmi to trochę jak odcinanie kuponów, ale to tak nie jest. Robiąc film po latach, nawiązując do poprzedniego tytułu, trzeba zrobić film współczesny. Musi się dziać tu i teraz, trzeba użyć narzędzi, których używa się przy kręceniu filmu, a nie takich, które się używało 25 lat temu.

W tym momencie nie wiadomo nic na temat premiery filmów i kto je wyreżyseruje.

Film „Chłopaki nie płaczą” w reżyserii Olafa Lubaszenki z 2000 roku można bardzo śmiało określić mianem kultowego w historii polskiego kina. O tym, że fani są spragnieni kontynuacji ulubionych komedii, mogliśmy się przekonać, przy trzeciej części „Kogla Mogla”, która wejdzie na ekrany kin 25 stycznia 2019 roku.

Cezarego Pazurę można aktualnie oglądać w nowym filmie „Diablo. Wyścig o wszystko”, w którym wciela się w jedną z głównych ról szefa gangu. Jest to historia o nielegalnych wyścigach samochodowych, w których nie brakuje adrenaliny.

Cieszycie się?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!