11-letni Paweł zaśpiewał hit Whitney Houston i zachwycił jurorów [WIDEO]

Najbliższy odcinek show będzie pełen niespodzianek.

Już w najbliższą sobotę 26 stycznia 2019 roku podczas „Przesłuchań w Ciemno” w programie „The Voice Kids” Paweł Szymański wykona jeden z największych przebojów Whitney HoustonI Have Nothing”. Czy podbije serca widzów? Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Chłopiec swoim występem przekonał wszystkich jurorów do odwrócenia foteli. O tym, do której drużyny zdecyduje się dołączyć, dowiemy się już w sobotę.

Jak zdradzili twórcy programu, dla 11-letniego Pawła Szymańskiego nie ma rzeczy niemożliwych, co udowodni w sobotnich „Przesłuchaniach w Ciemno”. Ten uczestnik do „The Voice Kids” nie przyjechał z pustymi rękami. Przywiózł ciasto bananowe, które jest jego dziełem popisowym. Jak się okazuje, Paweł oprócz talentu kulinarnego ma również muzyczny. Z powodzeniem łączy grę na perkusji ze śpiewaniem inspirując się przy tym Philem Collinsem.

W jury programu zasiadają Tomson i Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

A Wy macie już swoich faworytów? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!