Backstreet Boys i Jimmy Fallon w strojach kaczek "zaśpiewali" przebój "Everybody" [WIDEO]

W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliście!

W związku z premierą nowego albumu "DNA" boysband odwiedził program "The Tonight Show Jimmy'ego Fallona". Prowadzący jest znany ze swoich szalonych pomysłów, w które angażuje gości. Nie inaczej było i tym razem! Backstreet Boys wraz z Fallonem WYKWAKALI jeden z ich największych przebojów "Everybody" przebrani za kaczki. Musicie to zobaczyć! 

 

Przypominamy, że dzisiaj 25 stycznia 2019 roku na sklepowe półki trafił nowy album Backstreet Boys "DNA". 

O nowej płycie opowiedział Howie D.

Od powstania zespołu 26 lat, przez wszystkie wzloty i upadki naszej kariery, nauczyliśmy się, że nie chodzi o każdego z nas, ale o to, co najlepsze dla całej grupy.

Kevin dodał, co najbardziej kocha w nowym albumie...

Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

To nie koniec niespodzianek od Backstreet Boys! Grupa ogłosiła również, że rusza w największą od 18 lat trasę „DNA World Tour” – po największych arenach. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena.

W ramach trasy koncertowej zespół 24 czerwca 2019 roku wystąpi na warszawskim Torwarze.

Wybieracie się na koncert?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!