Backstreet Boys i Jimmy Fallon w strojach kaczek "zaśpiewali" przebój "Everybody" [WIDEO]

Marcin Michałowski
25.01.2019 09:46
Jimmy Fallon and the Backstreet Boys Cluck 'Everybody (Backstreet's Back)'

Jimmy Fallon and the Backstreet Boys Cluck 'Everybody (Backstreet's Back)' (Youtube (Jimmy Fallon and the Backstreet Boys Cluck 'Everybody (Backstreet's Back)'))

W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliście!

W związku z premierą nowego albumu "DNA" boysband odwiedził program "The Tonight Show Jimmy'ego Fallona". Prowadzący jest znany ze swoich szalonych pomysłów, w które angażuje gości. Nie inaczej było i tym razem! Backstreet Boys wraz z Fallonem WYKWAKALI jeden z ich największych przebojów "Everybody" przebrani za kaczki. Musicie to zobaczyć! 

 

Przypominamy, że dzisiaj 25 stycznia 2019 roku na sklepowe półki trafił nowy album Backstreet Boys "DNA". 

O nowej płycie opowiedział Howie D.

Od powstania zespołu 26 lat, przez wszystkie wzloty i upadki naszej kariery, nauczyliśmy się, że nie chodzi o każdego z nas, ale o to, co najlepsze dla całej grupy.

Kevin dodał, co najbardziej kocha w nowym albumie...

Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

To nie koniec niespodzianek od Backstreet Boys! Grupa ogłosiła również, że rusza w największą od 18 lat trasę „DNA World Tour” – po największych arenach. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena.

W ramach trasy koncertowej zespół 24 czerwca 2019 roku wystąpi na warszawskim Torwarze.

Wybieracie się na koncert?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!