"Być jak Beata" - powstał spektakl zainspirowany karierą Beaty Kozidrak

Premiera sztuki odbędzie się już niebawem na deskach szczecińskiego teatru.

Spektakl wyreżyseruje Magda Miklasz, a za scenariusz odpowiedzialny jest Piotr Domalewski i Żelisław Żelisławski. Na stronie Teatru Współczesnego w Szczecinie możemy przeczytać:

Spektakl muzyczny złożony z piosenek jednej z najbardziej charyzmatycznych wokalistek naszych czasów, Beaty Kozidrak, o której twórczości Dorota Masłowska pisze tak: „Te piosenki można kochać albo odrzucać, ale one jasno pokazują, że w całym swoim gwiazdorstwie Beata Kozidrak nie była figurantką, firmującą piękną twarzą i silnym głosem wytwory producentów – wyjadaczy. Była oryginalną, wrażliwą, rezonującą z rzeczywistością artystką, dającą ekspresję swojemu istnieniu i czasom, w których żyła”.

W sztuce wystąpią Maria Dąbrowska, Magdalena Wrani-Stachowska, Arkadiusz Buszko oraz Maciej Litkowski.

Aktorom towarzyszyć będzie na scenie grający na żywo zespół muzyczny, a znane nam wszystkim piosenki nabiorą oryginalnego brzmienia dzięki nowym aranżacjom Tomasza Lewandowskiego.

- czytamy na stronie teatru.

Premiera spektaklu zaplanowana jest na 2 lutego 2019 roku.

Grupa Bajm ma na koncie ponad 3 miliony sprzedanych płyt i 7 tysięcy zagranych koncertów. Zespół zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce. Ponadczasowość utworów oraz niesamowita charyzma i barwa głosu Beaty Kozidrak do dzisiaj przyciągają na koncerty dziesiątki tysięcy fanów. Przypominamy, że w listopadzie 2018 roku zespół wyruszył w wyjątkową trasę koncertową z okazji 40-lecia działalności artystycznej.

Chcielibyście się wybrać na tę sztukę?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!