Ten występ został wycięty z kinowej wersji filmu "Bohemian Rhapsody" [WIDEO]

Niebawem do sprzedaży trafi DVD, które będzie zawierać dodatkowe sceny, które nie zostały wykorzystane w filmie.

Bijący rekordy popularności na całym świecie film biograficzny „Bohemian Rhapsody” 4 marca 2019 roku ukaże się na DVD i Blu-Ray. Wydanie będzie zawierało rozszerzoną wersję filmu o 22 minuty. Na płycie będziemy mogli zobaczyć w całości koncert „Live Aid”, wywiady z twórcami, aktorami i muzykami Queen. W oczekiwaniu na premierę DVD posłuchajcie przeboju „Crazy Little Thing Called Love”.

 

Wytwórnia zapewnia, że pojawią się również dodatkowe sceny, ale więcej szczegółów na ten temat nie zdradzili.

Film „Bohemian Rhapsody” przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Freddie Mercury, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodszą siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniem zespołu Queen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile.

Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat. 

Byliście w kinie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!