"Szansa na sukces" powraca! Kto poprowadzi program?

Już za kilka dni ruszają pierwsze castingi.

Program „Szansa na sukces” gościł na antenie TVP2 od 1993 roku do 2012 roku. Gdy Wojciech Mann zrezygnował z bycia gospodarzem muzyczny show zniknął z anteny, ponieważ twórcy nie wyobrażali sobie nikogo, kto mógłby go zastąpić.
Tak w 2012 roku Wojciech Mann tłumaczył swoją decyzję:

Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: 'Już czas', i ja go posłuchałem.

Niedawno dotarły do nas informacje, że program zostanie wznowiony. Będzie go można oglądać we wiosennej ramówce TVP2. Premiera jest zapowiedziana na marzec lub kwiecień 2019 roku. Krążą plotki, że Wojciech Mann nie poprowadzi nowej wersji „Szansy na sukces”. Nie podano jeszcze oficjalnej informacji, kto obejmie tą funkcję.

Tak prezentuje się kalendarz castingów:

16.02. - Warszawa, ul. Woronicza 17 TVP; Blok F sala projekcyjna
17.02. - Białystok, ul. świętego Rocha 14; Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
24.02. - Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 25; Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu
24.02. - Katowice, ul. Grażyńskiego 47; Miejski Dom Kultury "Koszutka".

 Program zadebiutował w telewizyjnej Dwójce w listopadzie 1993 roku. Jego pomysłodawczynią jest Elżbieta Skrętkowska, a prowadzącym wybitny polski dziennikarz muzyczny Wojciech Mann. Warto zaznaczyć był pierwszym programem typu talent show w Polsce.

Idea jest prosta, w każdym odcinku pojawiają się goście specjalni, zespoły lub wokaliści, których losowo wybrane piosenki  śpiewane są przez amatorów. Zwycięzca odcinka w nagrodę ma możliwość wykonania piosenki z artystą. Ponadto bierze udział w corocznym koncercie finalistów, który odbywa się w Sali Kongresowej w Warszawie. Zwycięzca finału miał prawo wziąć udział w Koncercie Debiutów podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Nie wiadomo, czy taka sama nagroda będzie zagwarantowana w nowej edycji programu.

Wyobrażacie sobie "Szansę na sukces" bez Wojciecha Manna?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!