Queen i Adam Lambert otworzyli galę rozdania Oscarów 2019 [WIDEO]

Ten występ na pewno przejdzie do historii.

Za nami 91. gala rozdania najważniejszych nagród filmowych. Już na samym początku publiczność i widzów przed telewizorami rozgrzał elektryzujący występ legendarnego zespołu Queen i Adama Lamberta. Wykonali dwa utwory „We Will Rock You” i „We Are The Champions”. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Na telebimie były wyświetlane zdjęcia Freddiego Mercury'ego. To właśnie na nim skupiona jest fabuła filmu „Bohemian Rhapsody”, który zdobył aż cztery Oscary, dla najlepszego aktora pierwszegoplanowego, najlepszy montaż dźwięku, najlepszy dźwięk i najlepszy montaż.

Adam Lambert dołączył do zespołu Queen w 2011 roku, kiedy brał udział w 8. edycji talent show „Idol”. Zajął wtedy drugie miejsce, jednak jego wykonanie „We Are The Champions” docenił sam Brian May i zaproponował mu współpracę. 

Tak w wywiadzie dla portalu "Yahoo" Brian May wspomina początki ich współpracy.

Chemia między nami była natychmiastowa. To tak jakbyśmy już byli razem w zespole. Było to bardzo dziwne uczucie. Adam przez jakiś czas nie mógł do nas oficjalnie dołączyć, ponieważ miał podpisany kontrakt z wytwórnią i musiał się z niego wywiązać. Zaprosiliśmy go, aby wystąpił z nami podczas gali MTV Europe Awards w 2011 roku. Od tamtego momentu wiedziałem, że to się uda. Adam był brakującym elementem układanki.

Bijący rekordy popularności na całym świecie film biograficzny „Bohemian Rhapsody” 4 marca 2019 roku ukaże się na DVD i Blu-Ray. Wydanie będzie zawierało rozszerzoną wersję filmu o 22 minuty. Na płycie będziemy mogli zobaczyć w całości koncert „Live Aid”, wywiady z twórcami, aktorami i muzykami Queen. Wytwórnia zapewnia, że pojawią się również dodatkowe sceny, ale więcej szczegółów na ten temat nie zdradzili.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!