Chór nieznajomych w pubie zaśpiewał przebój Cher "Believe"

Zobaczcie wyjątkowe wykonanie.

Pomimo że singiel „Believe” został wydany w 1998 roku, bardzo często powraca do nas w coraz to nowszych odsłonach. Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych tego wielkiego przeboju w zaledwie godzinę! Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

 

Chór „Choir! Choir! Choir” założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Dołączylibyście do takiego chóru?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!