Michał Szpak sparodiował Edytę Górniak. Zaśpiewał hit z "Pocahontas" [WIDEO]

W takim wykonaniu jeszcze nie słyszeliśmy tego przeboju!

Michał Szpak słynie z oryginalnego poczucia humoru. Często zaskakuje swoich fanów w relacjach na żywo różnymi dowcipami. Tym razem postanowił wykonać jeden z największych hitów Edyty Górniak „Kolorowy wiatr”, który pochodzi z bajki „Pocahontas”. Artysta wykonał go w różnych stylach rapując, recytując i również w wersji operetkowej. Musicie to zobaczyć!

 

W oryginale utwór „Colors of the Wind” wykonywała Vanessa Williams, a w filmie „Pocahontas” śpiewała go Judy Kuhn. Przypomnijmy, że disnejowska produkcja miała premierę w 1995 roku, gdy Edyta Górniak była u szczytu sławy. Rok wcześniej z piosenką „To nie ja” artystka zajęła najwyższe do tej pory drugie miejsce w konkursie Eurowizji.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Jak Wam się podoba jego wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!