James Corden sprawdził, jak dobrze Taron Egerton zna hity Eltona Johna!

Film "Rocketman" trafi do kin 31 maja 2019 roku.

Po miesiącach kręcenia filmu biograficznego „Rocketman” o życiu Eltona Johna, wydawać by się mogło, że główni aktorzy Taron Egerton i Adam Scott powinni znać doskonale jego repertuar. W związku ze zbliżającą się premierą James Corden zaprosił ich do swojego programu, aby sprawdzić, czy aby na pewno! Prowadzący postanowił utrudnić im to zadanie, „grając” fragmenty utworów na keyboardzie i gitarze. Zobaczcie, jak sobie poradzili!

 

Za reżyserię filmu „Rocketman” odpowiedzialny jest Dexter Fletcher, a główną rolę, czyli młodego Eltona Johna zagrał brytyjski aktor Taron Egerton. W jednym z ostatnich wywiadów aktor zdradził, że to nie będzie typowy film biograficzny, a bardziej „musicalowa fantazja”.

Tytuł filmu zainspirowany został jednym z największych hitów Eltona Johna. Zobaczymy w nim losy muzyka od czasów jego nauki w Royal Academy, przez problemy z uzależnieniami, aż do momentu, gdy stał się wielką gwiazdą. Dla twórców filmu bardzo ważne było pokazanie współpracy muzyka z autorem tekstów Berniem Taupinem.

Taron Egerton pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!