Niewidomy 6-latek zagrał na pianinie i zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" Queen

Chłopiec zaczął interesować się tym instrumentem już w wieku 11 miesięcy!

Avett Ray Maness bardzo szybko stał się gwiazdą Youtube'a, dzięki swojej mamie, która umieszcza jego nagrania w sieci. Imponujące jest to, że chłopiec sam w bardzo młodym wieku nauczył się grać na pianinie! Największą popularnością cieszy się jego wykonie przeboju QueenBohemian Rhapsody”. Nagranie ma już ponad 2 miliony wyświetleń! Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Pewnie, gdyby Stevie Wonder zobaczył tego chłopca „w akcji”, przypomniałoby mu się własne dzieciństwo. Avett Ray jest całkowicie niewidomy na jedno oko i ma ograniczoną zdolność widzenia na drugie. Urodził się z fibroplazją nerwu wzrokowego. Nie powstrzymało go to jednak przed rozwijaniem swojego talentu.

Mama młodzieńca jest bardzo dumna z syna i jak przyznała w wywiadzie dla stacji CBS News, ma nadzieję, że jego talent zwiększy świadomość ludzi i zachęci do zwiększania dostępności zasobów dla osób niepełnosprawnych:

Muzyka wypełnia jego całe ciało. Avett naprawdę ćwiczy teraz codziennie. Odkąd odnalazł w sobie ten talent, ludzie ciągle proszą go o jakiś występ. Jestem bardzo dumna!

Trzymamy kciuki za jego dalsze dokonania! 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!