Courteney Cox odwiedziła mieszkanie Moniki z serialu "Przyjaciele"! [WIDEO]

Aktorka przyznała, że bardzo tęskni za dawnymi latami.

Aż trudno w to uwierzyć, ale od premiery serialu minęło przeszło 20 lat, mimo to sitcom wciąż ma miliony fanów na całym świecie.

Okazuje się, że nie tylko fani serialu "Przyjaciele" mają olbrzymi sentyment do kultowego sitcomu z lat 90. Aktorzy również lubią często wspominać stare dobre czasy. Nie tak dawno Courteney Cox udostępniła zabawne video, na którym odegrała scenę z serialu, gdy Ross i Rachel wnosili kanapę do mieszkania. Ostatnio odwiedzając w Nowym Jorku swoją przyjaciółkę Jennifer Aniston, postanowiła przespacerować się pod dawne mieszkanie „Przyjaciół”. W zamieszonym filmiku Cox powiedziała:

Dobranoc kochani, idę do domu.


"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!