Agnieszka Chylińska wyśpiewała skład Motoru Lublin i dostała zaproszenie na mecz!

Wokalistka w wyjątkowy sposób postanowiła zaprosić swoich fanów na koncert w Lublinie.

Charyzmatyczna polska wokalistka słynie z dystansu do siebie i wielkiego poczucia humoru. Udowodniła to ostatnio, zamieszczając na swoim Instagramie wideo, w którym wyśpiewuje cały skład drużyny Motoru Lublin! Zabawne nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Na odpowiedź piłkarzy nie trzeba było długo czekać. W ramach podziękowania zaprosili piosenkarkę na mecz, który odbędzie się 30 marca 2019 roku w Lublinie!

Już niebawem, bo 31 marca 2019 artystka wystąpi w tym mieście w ramach trasy koncertowej „Pink Punk Tour”. Będzie to więc idealna okazja do tego, aby dzień wcześniej pokibicować swojej ulubionej drożynie.

Ostatni album Agnieszki Chylińskiej „Pink Punk” ukazał się 28 października 2018 roku. Ta płyta to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. 

Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można.

A może by tak teraz hymn narodowy? :D 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!