Jacek Cygan napisał piosenkę dla Agnieszki Radwańskiej "We Love Tenis" [WIDEO]

Tenisistka zaśpiewała ją w duecie z koleżanką Caroline Wozniacki.

Utwór „We Love Tenis' powstał z okazji uroczystego benefisu wieńczącego karierę sportową Agnieszki Radwańskiej, który odbędzie się 21 maja 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Tekst piosenki napisał Jacek Cygan, natomiast muzykę skomponował Piotr Rubik. Agnieszka zaśpiewała ją z koleżanką z kortu Caroline Wozniacki. Ich wykonania możecie posłuchać poniżej.

Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, bo mimo napiętych kalendarzy znalazły czas na udział w benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana.

- komentuje Radwańska.

W wydarzeniu, które uroczyście zakończy karierę sportową najlepszej polskiej zawodniczki, wezmą udział artyści polskiej sceny muzycznej oraz gwiazdy małego i wielkiego ekranu. W programie przewidziane zostały m.in występy muzyczne, materiały wideo dotyczące kariery tenisistki oraz opowieści Gości na temat polskiej gwiazdy tenisa, które do tej pory nie były znane.

Jak myślicie, mają szansę na karierę wokalną? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!