Celine Dion zaskoczyła nowożeńców w Las Vegas. Zaśpiewała specjalnie dla nich! [WIDEO]

Ten wieczór na pewno pozostanie w ich pamięci na zawsze!

Jimmy Kimmel przygotował sporo niespodzianek dla młodej pary, która wzięła ślub w piątkowy wieczór w Las Vegas. Podczas ceremonii między innymi amerykański aktor David Spade rozdawał gościom drinki i wygłosił toast, a Kimmel udzielił ślubu. Gdy młoda para powiedziała sobie „tak”, nagle otworzyły się drzwi sali, za których pojawiła się sama Celine Dion. Piosenkarka zaśpiewała specjalnie dla nich na pierwszy taniec wielki przebój „Because You Loved Me”.

Zobaczcie ten wyjątkowy moment:

 

Celine Dion w czwartek 4 kwietnia 2019 roku ogłosiła, że planuje wydać nowy album „Courage”. To jednak nie wszystko! Diwa wyrusza również w światową trasę koncertową „Courage World Tour”, która rozpocznie się 18 września w Kanadzie. Premiera płyty zapowiedziana jest natomiast na listopad.

Artystka po kilkuletniej rezydenturze żegna się z Las Vegas:

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim fanom, którzy przychodzili zobaczyć moje show w Las Vegas przez tyle lat! Teraz chce stworzyć zupełnie nowe widowisko, którym będę mogła podzielić się z fanami na całym świecie. Jestem bardzo podekscytowana tą trasą i moim nowym albumem!

A Wy jakbyście zareagowali w takiej sytuacji? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!