Eurowizja 2019: Publiczność w Amsterdamie zachwycona występem Tulii [WIDEO]

Polski zespół rozpoczął promocję swojego eurowizyjnego singla.

Zespół Tulia 6 kwietnia 2019 roku wystąpił podczas koncertu "Eurovision In Concert"  w Amsterdamie. Podczas tego wydarzenia zaprezentowali się wszyscy uczestnicy tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Zobaczcie, jak został przyjęty polski zespół z piosenką "Pali się (Fire of Love)".

 

Publiczności bardzo spodobał się występ naszych reprezentantek. Dziewczyny również nie kryły zadowolenia. Na Instagramie napisały:

Super publiczność, super energia, świetnie nas przyjęli. Nie można tego opisać.

Zespół Tulia wystąpi jeszcze na dwóch przedeurowizyjnych imprezach - w Londynie (14 kwietnia) oraz w Madrycie (19-20 kwietnia).

"Pali się (Fire of Love)" - to trzecia z autorskich kompozycji zawartych na debiutanckim albumie zespołu Tulia. Jest to jeden z najmocniejszych i najbardziej energetycznych numerów na płycie. Niektórzy słyszą w nim rockowe brzmienia inspirowane twórczością Led Zeppelin, czy dźwięki znane z płyt The White Stripes. Pomysł na teledysk inspirowany był nominowanym do Oscara filmem Pawła Pawikowskiego - „Zimna wojna”.

Tak jak w ubiegłych latach, Eurowizja zostanie podzielona na dwa półfinały. Pierwszy odbędzie się 14 maja 2019 roku, wtedy też zostanie zaprezentowana polska piosenka, a drugi 16 maja. Wielki finał rywalizacji będzie miał miejsce 18 maja 2019 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!