Cher spróbowała swoich sił w karaoke... śpiewając z playbacku! [WIDEO]

Piosenkarka zdradziła, że nie lubi występować przed obcymi ludźmi w pubach. Dla Jimmy'ego Fallona zrobiła jednak wyjątek.

Cher odwiedziła program „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” w ramach promocji swojego nowego musicalu na Broadwayu „The Cher Show”. Był to wieczór pełen niespodzianek dla fanów piosenkarki. Oprócz tego, że gwiazda zaśpiewała na żywo dwa wielkie przeboje „If I Could Turn back Time” i „I Got You Babe”, to na dodatek prowadzącemu udało się ją namówić, aby wzięła udział w karaoke.

Znając pomysłowość Jimmy'ego Fallona, można się było spodziewać, że nie będzie to standardowe karaoke! Zamiast śpiewać na żywo, musieli ruszać ustami do wykonań przypadkowych ludzi. Cher odetchnęła z ulgą, ponieważ przyznała, że nie lubi tej zabawy i woli występować na scenie. Zobaczcie, co z tego wyszło!

 

Wizyta w programie Fallona była idealną okazją do zaprezentowania widowni fragmentu musicalu „The Cher Show”. Gwiazda wraz z aktorkami wykonała hity „If I Could Turn Back Time” i „I Got You Babe”.

 
 

Przypominamy, że we wrześniu 2018 roku ukazał się album „Dancing Queen” z coverami zespołu Abba. Płyta została nagrana w Londynie i Los Angeles, a za produkcję odpowiada Mark Taylor (który wcześniej pracował z artystką nad jej hitem “Believe”).

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!