Taron Egerton odtwórca roli Eltona Johna w przeboju "Rocket Man" [WIDEO]

Film wejdzie na ekrany kin 31 maja 2019 roku.

Główną rolę w filmie "Rocketman", czyli młodego Eltona Johna zagrał brytyjski aktor Taron Egerton. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że to nie będzie typowy film biograficzny, a bardziej „musicalowa fantazja”. Do sieci trafił niedawno teledysk do wielkiego przeboju "Rocket Man" w wykonaniu Egertona.  

Zobaczcie klip:

 

Przypominamy, że film w reżyserii Dextera Fletchera będzie przeznaczony jedynie dla dorosłych. Wszystko za sprawą odważnych scen erotycznych. Początkowo spekulowano, że twórcy będą chcieli je ocenzurować, ale jak sami przyznają już się pogodzili z tym, że produkcja otrzyma kategorię "R", czyli dla widzów dorosłych. Mało tego, producent Matthew Vaughn zapewnił, że otrzymali pozwolenie od Eltona Johna, aby przedstawić wszystkie jego zachowania, nawet te najgorsze! 

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktora Toma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego Eltona Johna.

Taron Egerton pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!