Michalina hitem "Nasze randez-vous" wygrała odcinek "Szansy na sukces"

Za nami 7. odcinek nowej edycji programu "Szansa na sukces". Tym razem uczestnicy musieli się zmierzyć z repertuarem zespołu Kombii.

W ostatnim odcinku „Szansy na sukces” na kanapie jurorskiej zasiadł zespół Kombii w składzie:  Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk oraz Wojciech Horny. Panowie oceniali wykonania uczestników, którzy śpiewali piosenki z ich repertuaru. Formuła programu nie uległa zmianie i o tym jakie utwory wykonują debiutanci decydują tasiemki z numerami, które losuje prowadzący Artur Orzech.

Podczas 7. odcinka szczęście uśmiechnęło się do Michaliny Skraburskiej, która wylosowała piosenkę „Nasze randez-vous”. Jej występ został doceniony przez jurorów, którzy przyznali jej pierwsze miejsce! Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Finał nowej edycji show będzie miał miejsce tuż przed 56. Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej Opole 2019, który odbędzie się w dniach od 14 do 17 czerwca.

Program „Szansa na sukces” zadebiutował w telewizyjnej Dwójce w listopadzie 1993 roku. Jego pomysłodawczynią jest Elżbieta Skrętkowska, a prowadzącym wybitny polski dziennikarz muzyczny Wojciech Mann. Warto zaznaczyć, że „Szansa na sukces” była pierwszym programem typu talent show w Polsce.

Macie już swoich faworytów? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!