Mick Jagger miesiąc po operacji serca wywija na parkiecie! [WIDEO]

Wokalista The Rolling Stones niespełna miesiąc temu przeszedł operację zastawki serca. Wygląda na to, że Jagger wraca do formy!

Mick Jagger za pośrednictwem Twittera podzielił się z fanami filmikiem z przygotowań do trasy koncertowej, która została przełożona w związku z poważną operacją. Artysta bardzo intensywnie pracuje nad powrotem do formy. Wygląda na to, że czuje się już całkiem dobrze. Sami zobaczcie, co wyczynia na parkiecie!

Śmiało można powiedzieć, że The Rolling Stones swój niebywały sukces zawdzięczają właśnie Mickowi, którego kreacja sceniczna jest nie do podrobienia. Twarz Micka, to twarz popkultury. Jego ironiczny uśmiech, agresja, energia, przechodzenie od brutalnej męskości, do kobiecej delikatności i dwuznaczne gesty, zrobiły z niego ikonę muzyki, inspirującą nie tylko młodych rockmanów, ale i całe środowisko muzyczne.

W kwietniu 2019 roku ukazał się album "Hunk" z największymi przebojami zespołu The Rolling Stones z albumów wydanych pomiędzy 1971 a 2016 rokiem.

Mick Jagger urodził się 26 lipca 1943 roku w Dartford. Jest wychowankiem prestiżowej London School of Economics and Political Science, której nie ukończył ze względu na rosnącą wówczas popularność The Rolling Stones. Jednak zanim powstał jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, Mick Jagger (wtedy jeszcze jako Michael Jagger) był członkiem bluesowej kapeli Little Boy Blue & The Blue Boys.

Byliście kiedyś na koncercie The Rolling Stones? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!