Chór w pubie zaśpiewał przebój Cyndi Lauper "Time After Time" [WIDEO]

Marcin Michałowski
17.05.2019 10:24
Choir! Choir! Choir! sings Cyndi Lauper 'Time After Time'

Choir! Choir! Choir! sings Cyndi Lauper 'Time After Time' (Youtube)

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Cyndi Lauper .

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju "Time After Time" z repertuaru Cyndi Lauper w zaledwie godzinę! Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

Sami oceńcie!

 

Utwór "Time After Time" został wydany na debiutanckim albumie Cyndi Lauper "She's So Unusual" w 1983 roku. Jego współautorem jest Rob Hyman. Piosenka znalazła się w zestawieniu "The Best Love Songs of All Time" magazynu Rolling Stone. Przez dwa tygodnie królowała na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów Billboard 100. 

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania "You're The One That i Want" z Grease", "Toxic" z repertuaru Britney Spears czy "Believe" Cher. 

Dołączylibyście do takiego chóru? :)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!