"Taniec z gwiazdami": Edyta Górniak zachwyciła przebojem Whitney Houston [WIDEO]

Artystka była gościem specjalnym w finałowym odcinku tanecznego show.

Za nami wielki finał 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W tym sezonie pierwsze miejsce zdobyli Joanna Mazur i Jan Kliment. Wieczór uświetnił występ jednej z największych gwiazd polskiej estrady - Edyty Górniak. Artystka zaśpiewała bardzo trudny utwór "I Have Nothing" z repertuaru Whitney Houston. Poradziła sobie jednak z nim rewelacyjnie. Zresztą sami oceńcie!

 

Internauci są zachwyceni tym wykonaniem. W komentarzach możemy przeczytać:

Królowa jest tylko jedna!
Światowy poziom i perfekcja muzyczna, a do tego klasa i wygląd Edyty powala na kolana.
Boskie wykonanie miałem ciarki słuchając tego!
Tym występem udowodniła, że w Polsce jest absolutnie JEDYNA z takim wokalem

Utwór "I Have Nothing" był trzecim singlem promującym album "The Bodyguard: Original Soundtrack Album" z 1993 roku. Piosenka została napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson. Ścieżka dźwiękowa z filmu "Bodyguard" nadal pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów. Na całym świecie płyta rozeszła się w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy! 

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Pierwsza artystka, której udało się podbić zachodnie rynki muzyczne. Prawdziwym przełomem w jej karierze był rok 1994 i występ podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Edyta Górniak zaśpiewała tam piosenkę "To nie ja" do słów Jacka Cygana i muzyki Stanisława Syrewicza. Zebrała wówczas 166 punktów, co dało jej 2 miejsce w konkursie. Jest to najlepszy wynik w historii polskich wykonawców, którzy reprezentowali Polskę na Eurowizji. 

Jak Wam się podoba występ Edyty?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!