Kasia Dąbrowska wystąpiła jako Ryszard Riedel. Jak sobie poradziła? [WIDEO]

Za nami ostatni odcinek 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Kasia Dąbrowska, Ela Romanowska, Antek Smykiewicz oraz Kazik Mazur. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Warto zaznaczyć, że sami wybrali artystów, w których się musieli wcielić. Katarzyna Dąbrowska podjęła się wyjątkowo trudnego zadania. Zdecydowała się przeobrazić w Ryszarda Riedla. Aktorka zaśpiewała wielki przebój z repertuaru zespołu Dżem "List do M".

Zobaczcie, jak sobie poradziła:

 

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska oraz Katarzyna Skrzynecka jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej w wielkim finale zaprezentował się Kazik Mazur. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przekaże na rzecz Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show. 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku. 

A Wy komu kibicowaliście?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!