Jak brzmi przebój Bon Jovi "Wanted Dead Or Alive" zagrany na gitarze harfowej?

Marcin Michałowski
31.05.2019 11:20
Wanted Dead Or Alive - Harp Guitar Cover - Jamie Dupuis

Wanted Dead Or Alive - Harp Guitar Cover - Jamie Dupuis (Youtube)

Jeden z najpopularniejszych utworów z repertuaru zespołu Bon Jovi doczekał się wyjątkowej przeróbki. W takiej wersji jeszcze go nie słyszeliśmy!

Utalentowany Youtuber Jamie Dupuis nagrał cover hitu Bon Jovi "Wanted Dead Or Alive". Wykorzystał do tego bardzo oryginalny instrument, 18-strunową gitarę harfową! Dzięki której utwór nabrał niesamowitego klimatu.

Sami posłuchajcie i oceńcie!

 

Kanadyjczyk Jamie Dupuls jest gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Szerszej widowni jest doskonale znany ze swojej autorskiej techniki gry na gitarze harfowej. Jego występy są bardzo energetyczne, a klimatyczne aranżacje największych przebojów przyciągają tłumy fanów. Jamie największą popularnością cieszy się, jednak w internecie. Tylko w serwisie Youtube jego filmy obejrzało ponad 30 milionów widzów!

Jeśli lubicie takie nietypowe wykonania, to zobaczcie koniecznie, jak poradził sobie z tym przebojem chór Choir! Choir! Choir!.

Przypomnijmy sobie oryginał:

 

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi pod koniec 2018 roku ogłosił powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

12 lipca 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie usłyszycie największe hity kapeli Bon Jovi. Wszystko to w ramach trasy koncertowej "THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR".

Dołączylibyście do takiego chóru? :)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!