"Wannabe": Zobacz fragment koncertu Spice Girls z Manchesteru [WIDEO]

Pod koniec maja 2019 roku w Dublinie legendarny girlsband lat 90. rozpoczął wielką trasę koncertową "Spice World Tour". Zobaczcie w jakiej są formie!

Zespół Spice Girls po siedmiu latach nieobecności powrócił do koncertowania. Mamy dla Was fragment z jednego z ostatnich koncertów, który odbył się 1 czerwca 2019 roku w Manchesterze. W setliście nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z ich największych przebojów "Wannabe". Panie ostatnimi występami udowodniły, że są w znakomitej formie. Zresztą sami zobaczcie:

 

Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie. 

W lutym 2018 roku doszło do sekretnego spotkania w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były manager Spice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką.

Tak wówczas Posh Spice tłumaczyła swoją decyzję:

To bardzo wyjątkowy dzień dla moich kochanych przyjaciółek, ponieważ ruszają w trasę koncertową jako Spice Girls po raz pierwszy od naszego ostatniego występu w 2012 roku. Ja do nich niestety nie dołączę. Bycie częścią zespołu to bardzo ważna część mojego życia, której nigdy nie zapomnę. Życzę im dużo miłości i aby cieszyły się każdą chwilą z powrotu na scenę. Jestem pewna, że przygotują niesamowite show!

Coś się chyba jednak zmieniło w ostatnim czasie, bo z najnowszych informacji wynika, że Victoria wystąpi ze Spice Girls podczas ostatniego koncertu z trasy na Wembley Arena w Londynie. Jak sama zdradziła jest bardzo podekscytowana tym faktem i już zarezerwowała miejsca dla swojej rodziny i najbliższych przyjaciół.

Spice Girls były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Chcielibyście zobaczyć Spice Girls w Polsce?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!