Phil Collins i Mike Rutherford wykonali wspólnie wielki przebój Genesis "Follow You Follow Me"

Podczas koncertu w Berlinie do Phila Collinsa na scenie dołączył kolega z zespołu Genesis i razem wykonali jeden z ich największych hitów.

Do takich wspaniałych duetów nie dochodzi zbyt często. Fani na koncercie Phila Collinsa w Berlinie 7 czerwca 2019 roku dostali nie lada gratkę. W pewnym momencie na scenie pojawił się Mike Rutherford, były gitarzysta zespołu Genesis. Panowie zagrali wspólnie przebój "Follow You Follow Me". Ich wykonanie możecie zobaczyć poniżej.

 

Przypominamy, że Phil Collins wystąpi już 26 czerwca 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie

Artysta ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie.

Muzyk powrócił na scenę wyprzedając europejskie koncerty, poprzedzające ogromną trasę po Ameryce Południowej i Pólnocnej.

Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę, ale dzięki fanom, mojej rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów, odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie.

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak “In The Air Tonight”.

Jego solowa kariera przyniosła mu niezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich: “Easy Lover”, “You Can't Hurry Love” i “Against All Odds (Take A Look At Me Now)” - utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. “One More Night”, “Separate Lives”, “Two Hearts”, “Another Day In Paradise”, “I Wish It Would Rain Down”, “Both Sides Of The Story”, “Dance Into The Light” stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

Wybieracie się na koncert Phila Collinsa?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!