Jennifer Lopez zaśpiewała z córką! Publiczność była w szoku [WIDEO]

Jennifer Lopez rozpoczęła wielką trasę koncertową"It's My Party Tour". Wykorzystała ten moment, aby zaprezentować talent wokalny swojej córki. Ich występ wzruszył nie tylko uczestników koncertu, ale i samą J.Lo.

Wszystko wskazuje na to, że 11-letnia Emma idzie w ślady mamy. Jennifer Lopez zaprosiła córkę na scenę podczas pierwszego koncertu z trasy „It's My Party Tour” w Los Angeles. Zaśpiewały razem jeden z ostatnich hitów J.Lo. „Limitless”, który promował film „Teraz albo Nigdy”. Emma i Jennifer brzmiały razem fantastycznie, mało tego były ubrane w takie same kreacje! Dziewczynka udowodniła, że odziedziczyła po mamie wielki talent.

Zobaczcie ich występ:

 

To nie pierwszy raz, kiedy Emma zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Wcześniej mogliśmy usłyszeć ją w repertuarze Alicii Keys. Jennifer bardzo dba, aby córka rozwijała swój talent. 

 

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Od zawsze potrafiła świetnie łączyć swoją karierę aktorską i muzyczną. Już wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w filmie „Moja mała dziewczynka”. Tańczyła między innymi u boku New Kids on the Block i Janet Jackson.

W 1997 roku była nominowana do Złotego Globu za film „Selena”, który otworzył jej drzwi do świata kina. Jej debiutancki album „On the 6” z 1999 roku pokrył się potrójną platyną. Jennifer wydała 8 studyjnych albumów, sprzedając łącznie blisko 80 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Ostatni studyjny album Jennifer Lopez "A.K.A." ukazał się 13 lipca 2014 roku. 

Jak Wam się podoba nowy klip J.Lo? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!