Sarah Connor po raz pierwszy zaśpiewała na żywo nowy singiel "Vincent"

Marcin Michałowski
12.06.2019 12:16
Sarah Connor - Vincent (Live in Hamburg)

Sarah Connor - Vincent (Live in Hamburg) (Youtube)

Utwór zapowiada dziesiąty studyjny album artystki, który ukaże się jeszcze w 2019 roku.

Sarah Connor autorka takich hitów jak "From Zero To Hero", "Skin To Skin" czy "Just One Last Dance" po czterech latach nieobecności powróciła z nową muzyką. Jak przyznała w jednym z wywiadów, bardzo potrzebowała tej przerwy, aby nabrać nowego spojrzenia na otaczający ją świat.

Na początku kwietnia 2019 roku do sieci trafił pierwszy singiel "Vincent", który jest przedsmakiem tego, co usłyszymy na nadchodzącym niemieckojęzycznym albumie gwiazdy. Sarah ostatnio odwiedziła jeden z programów śniadaniowych, gdzie premierowo zaśpiewała nowy utwór i opowiedziała planach zawodowych.  jej występ możecie zobaczyć poniżej:

 

Niemiecka piosenkarka Sarah Connor urodziła się 13 czerwca 1980 roku w Hamburgu. Już w wieku siedmiu lat uczęszczała do chóru kościelnego gospel. Po raz pierwszy przed wielką publicznością wystąpiła, podczas koncertu Michaela Jacksona, śpiewając w chórkach. Jej debiutancki album "Green Eyed Soul" ukazał się w 2001 roku. Promowały go single "Let’s Get Back to Bed – Boy!" oraz "From Sarah with Love". W 2009 roku Connor nagrała wraz z Enrique Iglesiasem utwór „Takin’ Back My Love”, który znalazł się na składance „Greatest Hits”.

Ostatni album artystki "Muttersprache" ukazał się w 2015 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel? 

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!