Zespół Westlife zaśpiewał największe przeboje Queen [WIDEO]

Marcin Michałowski
13.06.2019 12:07
Westlife - Queen Medley - SSE Arena, Belfast - 22nd May 2019

Westlife - Queen Medley - SSE Arena, Belfast - 22nd May 2019 (Youtube)

Podczas trwającej właśnie trasy koncertowej, boysband przygotował dla swoich fanów wyjątkowa niespodziankę.

Na początku października 2018 roku grupa Westlife za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że po kilku latach nieobecności wraca na scenę. Krótko po tej informacji udostępnili pierwszy singiel "Hello My Love", zapowiadający nowy album. 

Panowie są aktualnie w wielkiej trasie koncertowej, która potrwa do 15 września 2019 roku. W setliście znalazły się ich największe przeboje, ale nie zabrakło również niespodzianek. Jedną z nich jest specjalny set, podczas którego Westlife wykonują hity zespołu Queen takie jak "Another One Bites The Dust", "Somebody to Love" czy "Don't Stop Me Now"!

Zobaczcie, jak sobie z nimi poradzili:

 

Jedenasty album irlandzkiego boysbandu pod tytułem "Spectrum" trafi na półki sklepowe 8 listopada 2019 roku. Promują go dwa single "Hello My Love" i "Better Man". Na płycie gościnnie wystąpią James Bay i Ed Sheeran

Udało nam się zawrzeć na nim wszystko, co kochamy w muzyce, emocjonalne ballady i taneczne kawałki, które idealnie się sprawdzą podczas naszych stadionowych koncertów! Jesteśmy bardzo dumni z tego albumu. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli go posłuchać!

Zespół Westlife został założony dwadzieścia lat temu w 1998 roku w Irlandii. Mają na swoim koncie aż 10 singli takich jak „Mandy” czy „You Raise Me Up”, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Wydali łącznie dziesięć studyjnych albumów, w tym ostatni „Gravity” ukazał się w 2010 roku.

Chcielibyście ich zobaczyć na koncercie w Polsce? ;)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!