Galerię handlową zalewała woda, a zespół grał piosenkę Celine Dion z "Titanica"

Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji nie powinno być miejsca na żarty. Czasami jednak bardzo ciężko się powstrzymać. Sami zobaczcie!

Nikomu nie trzeba przedstawiać tego wielkiego przeboju, który Celine Dion nagrała na ścieżkę dźwiękową do filmu "Titanic". Piosenka zdobyła wiele wyróżnień. Do dziś uważana jest za jedną z najlepszych miłosnych ballad lat 90. Każdy, kto choć raz oglądał ten film, będzie kojarzył ten kawałek z tonącym statkiem. Ostatnio pewien zespół zainspirował się otaczającą ich sytuacją i zagrał go dla klientów galerii handlowej. 

Miało to miejsce w jednym z centrów handlowych w Meksyku. Na skutek gwałtownych burz i obfitych opadów przez dach zaczęła wlewać się do środka woda. Zespół, który w tym momencie grał koncert, postanowił nadać "powagi" sytuacji i zagrał utwór "My Heart Will Go On". 

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Przypominamy, że przebój „My Heart Will Go On” pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu „Let's Talk About Love”. Piosenka była skomponowana specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

Uważacie, że taka reakcja zespołu była zabawna?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!