"Viva Forever": Zobacz teledysk do hitu Spice Girls w jakości 4K [WIDEO]

Teraz możecie zobaczyć każdy, nawet najmniejszy detal!

Zespół Spice Girls, aby umilić fanom oczekiwanie na nowa muzykę i trasę koncertową, zapowiedział ostatnio na swoim profilu facebookowym, że udostępnią odnowione wersje swoich najpopularniejszych teledysków. Pierwsze do sieci trafiły „Say You'll Be There” oraz „Wannabe” w jakości 4K. Teraz możecie również zobaczyć odświeżoną wersję klipu do hitu "Viva Forever".

 

Miesiąc temu girlsband wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Niestety Posh Spice ze względu na inne zobowiązania zawodowe nie zdecydowała się na dołączenie do swoich koleżanek. Trasa cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem, że planowane jest jej wydłużenie i mają pojawić się dodatkowe koncerty w Europie!

Spice Girls były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Który przebój Spice Girls lubicie najbardziej? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!