Polscy fani szykują niespodziankę dla zespołu Bon Jovi

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany koncert zespołu Bon Jovi w Polsce. Fani szykują dla nich wyjątkową niespodziankę!

Niedawno pisaliśmy, jak rosyjscy fani przywitali zespół Bon Jovi po 30 latach nieobecności w ich kraju. Polski fanclub również planuje zrobić niespodziankę swoim idolom. Chcą, aby 10 tysięcy czerwonych kartek zostało podświetlone telefonami na piosence "Wanted Dead or Alive". W sieci trwa zbiórka pieniędzy na ten cel - zebrano na razie ponad 1173 zł z zaplanowanych 1500 zł.

 

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi pod koniec 2018 roku ogłosił powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

12 lipca 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie usłyszycie największe hity kapeli Bon Jovi. Wszystko to w ramach trasy koncertowej "THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR".

Będzie to druga wizyta legendarnego zespołu w Polsce. Dotychczas wystąpili tylko raz - w czerwcu 2013 roku na PGE Arenie w Gdańsku.

Wybieracie się na koncert Bon Jovi?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!