Polak grą na gitarze zachwycił jurorów w amerykańskim "Mam Talent"!

18-letni Marcin Patrzałek postanowił spróbować swoich sił w USA i spełnić przysłowiowy "american dream". Wszystko jest na dobrej drodze, aby mu się to udało!

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiej edycji programu „Mam Talent” mogliśmy zobaczyć naszego rodaka Marcina Patrzałkę. Młody gitarzysta z Kielc swoim występem sprawił, że jurorzy zbierali szczęki z podłogi. Wszyscy byli na „tak” i tym samym zagwarantowali mu awans do kolejnego etapu.

Wideo z jego castingu ma aktualnie blisko 3 miliony wyświetleń!

 
Kiedy byłem dzieckiem, byłem zafascynowany dźwiękami. Zawsze w głowie miałem jakąś melodię stworzoną z abstrakcyjnych dźwięków. Nawet kiedy bawiłem się zabawkami, próbowałem stworzyć nieznane dotąd w świecie dźwięki. Z czasem te dźwięki przemieniły się w muzykę. Przełom nastąpił, kiedy wziąłem gitarę. Wcześniej byłem nieśmiały i nawet nie za bardzo rozmawiałem z innymi ludźmi. Myślę, że to dla mnie szansa na rozpoczęcie mojego "american dream".

- mówił Marcin tuż przed swoim występem.

Warto wspomnieć, że Marcin w grudniu ubiegłego roku wygrał włoską edycję talent show 'Tú Sí Que Vales”, a w 2015 roku zwyciężył w 9. edycji programu „Must be The Music” telewizji Polsat. Trzymamy mocno kciuki, aby udało mu się również odnieść sukces za oceanem! Już sam występ podczas castingów jest dla niego ogromnym osiągnięciem, ponieważ od czterech lat próbował się dostać do amerykańskiego talent show!

Program "America's Got Talent" zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 14. edycji zasiadają: Simon Cowell, Julianne Hough, Gabrielle Union oraz Howie Mandel,

Jak oceniacie występ Marcina? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!