Zespół Spice Girls pokazał kulisy trasy koncertowej [WIDEO]

Girlsband zakończył kilka dni temu brytyjską trasę koncertową. Zobaczcie, co działo się za kulisami i jak wyglądały przygotowania do tak spektakularnego show.

Miesiąc temu zespół Spice Girls wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Koncerty cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że planowane jest wydłużenie trasy i mają pojawić się dodatkowe daty w Europie i Australii! Na zakończenie panie zrobiły swoim fanom niespodziankę i opublikowały materiał z przygotowań do koncertów oraz zdradziły nieznane dotąd szczegóły dotyczące wielkiego powrotu. 

Zobaczcie wideo:

 

Do pierwszych rozmów dotyczących wznowienia działalności zespołu doszło w lutym 2018 roku. Sekretne spotkanie odbyło się w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były manager Spice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką.

Spice Girls był bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Który przebój Spice Girls lubicie najbardziej? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!