Macaulay Culkin jako Joker w nowym Batmanie? Fani są na tak!

Miesiąc temu internet obiegła informacja, że w nowym Batmanie w głównej roli zobaczymy Roberta Pattinsona. Opinie na ten temat były podzielone. Teraz pojawiły się pytania, kto powinien zagrać Jokera. Internauci mają swojego kandydata!

O tym, kogo zobaczymy w obsadzie nowego filmu Matta Reevesa „The Batman”, spekulowano od dawna. W tym momencie wiemy na pewno, że w Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Fani serii spodziewali się, że będzie to Ben Affleck, który od kilku lat wcielał się w Mrocznego Rycerza. Mało tego był również scenarzystą i reżyserem trzech ostatnich  przygód bohatera. W lutym 2017 roku aktor potwierdził w programie Jimmy'ego Kimmela, że nie wystąpi w kolejnych częściach Batmana.

Pomimo że nikt do tej pory nie potwierdził, czy w filmie pojawi się postać Jokera, internauci zaczęli typować już swoich kandydatów. Według nich na szczycie listy znalazł się Macaulay Culkin, którego doskonale wszyscy znają z roli w filmie „Kevin sam w domu”. Grafik Bryan Zapp stworzył grafikę, jak Culkin mógłby wyglądać, gdyby do tego doszło.

Aktor nie udzielił jeszcze żadnego komentarza w tej sprawie. Pozostaje nam zatem czekać, czy przepuszczenia fanów serii okażą się prawdziwe.

Film „The Batman” trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. Pierwsze prace na planie rozpoczną się latem 2019 roku.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w roli Jokera?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!