Piotr Cugowski zaśpiewał przebój "Zostań ze mną" w akustycznej aranżacji [WIDEO]

"Zostań ze mną" to kolejny singiel zapowiadający solową płytę Piotra Cugowskiego.

Utwór „Zostań ze mną” opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania. Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem. Już teraz możecie posłuchać tej piosenki w wyjątkowej, akustycznej aranżacji.

Zobacz wideo:

 

Poprzedni singiel Piotra – „Kto nie kochał” ukazał się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 14 milionów razy, okrywając piosenkę statusem Złotej Płyty.

Wydawać by się mogło, że jeden z najważniejszych głosów rockowych ostatniego dziesięciolecia stanął na szczycie swojej obfitej i przepełnionej blaskami kariery. Ciekawość świata i głód nowych brzmień spowodował jednak, że młodszy z braci Cugowskich, postanowił zbudować swoją twórczość na nowo. Tym razem samodzielnie i bezkompromisowo.

Na początku czerwca 2019 roku Piotr Cugowski był gościem Marzeny Rogalskiej w programie "Rogalska od kuchni", gdzie opowiedział o solowej karierze, zespole Bracia i planach na najbliższe miesiące. 

Czekacie na nowy album Piotra?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!