"Bond 25": Pierwsze oficjalne zdjęcie Agenta 007 [GALERIA]

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Zobaczcie, jak wyglądają prace na planie produkcji.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego Bonda w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Do sieci trafiły nowe zdjęcia i nagranie z Londynu, na którym możemy zobaczyć Daniela Craiga podczas powstawania nowej części przygód o Jamsie Bondzie.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Rami Malek, Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Agenta 007.

Czekacie na kontynuacje przygód Jamesa Bonda?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!