"Kto nie kochał": Posłuchaj przeboju Piotra Cugowskiego w akustycznej aranżacji [WIDEO]

Utwór promuje nowy album artysty, który ma ukazać się w 2019 roku.

Piotr Cugowski do tej pory nagrywał jedynie ze swoim bratem Wojciechem, z którym tworzy zespół Bracia. Teraz jednak postanowił wykonać odważny krok i pójść w kierunku solowej kariery. Jak sam przyznaje, było to jedno z jego większych marzeń. Pierwszym singlem zapowiadającym jego solowy album był utwór „Kto nie kochał”. Już teraz możecie posłuchać tej piosenki w wyjątkowej, akustycznej aranżacji.

Zobacz wideo:

 

Singiel „Kto nie kochał” ukazał się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiada o ludzkich emocjach i uczuciach, szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 16 milionów razy, okrywając singiel statusem Złotej Płyty.

Wydawać by się mogło, że jeden z najważniejszych głosów rockowych ostatniego dziesięciolecia stanął na szczycie swojej obfitej i przepełnionej blaskami kariery. Ciekawość świata i głód nowych brzmień spowodował jednak, że młodszy z braci Cugowskich, postanowił zbudować swoją twórczość na nowo. Tym razem samodzielnie i bezkompromisowo.

Na początku czerwca 2019 roku Piotr Cugowski był gościem Marzeny Rogalskiej w programie "Rogalska od kuchni", gdzie opowiedział o solowej karierze, zespole Bracia i planach na najbliższe miesiące. 

Czekacie na nowy album Piotra? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!