"Bond 25": Grace Jones rzuciła scenariuszem i opuściła plan zdjęciowy

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, "Bond 25" będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego Bonda. Twórcy filmu napotykają ostatnio coraz więcej przeszkód na swojej drodze. Na samym początku nie było pewne, czy reżyser Danny Boyle podejmie się tego projektu. Później Daniel Craig doznał poważniej kontuzji nogi. Następnie doszło do groźnego wypadku podczas sceny z wybuchami. Kilka tygodni temu aresztowano podglądacza, który zainstalował kamery w toaletach aktorów, aby ich podglądać!

Teraz do tej listy możemy dopisać rezygnację jednej z aktorek. Słynna piosenkarka, aktorka i modelka Grace Jones planowo miała zagrać w kilku scenach z Danielem Craigiem. Gwiazda według ustaleń pojawiła się na planie zdjęciowym, jednak nie spodziewała się, że jej rola jest tak mała. Liczyła na większy rozwój swojej postaci. Była z tego powodu bardzo niezadowolona i podjęła decyzje o rezygnacji z projektu!

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Czekacie na kontynuacje przygód Jamesa Bonda?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!