Wpadki sceniczne Celine Dion [WIDEO]

Diwa niedawno zakończyła swoją kilkuletnią rezydenturę w Las Vegas. Podczas koncertów czasami dochodziło do zabawnych sytuacji, z których śmiała się sama artystka. Zobaczcie, jak Celine wybrnęła z kłopotliwych wpadek.

Wpadki sceniczne zdarzają się wszystkim artystom, nawet tym najbardziej doświadczonym. Przekonała się o tym niejednokrotnie Celine Dion. Diwa podczas swojej kilkuletniej rezydentury w Las Vegas zaliczyła ich wiele. Zdarzyło jej się zapomnieć tekstu czy potknąć o własną kreację. Zawsze jednak potrafiła z nich wybrnąć z wielką klasą. Poniżej możecie zobaczyć kilka z nich.

 

Celine podczas ostatniego koncertu w Las Vegas, pożegnała się z fanami słowami:

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim fanom, którzy przychodzili zobaczyć moje show w Las Vegas przez tyle lat! Teraz chce stworzyć zupełnie nowe widowisko, którym będę mogła podzielić się z fanami na całym świecie. Jestem bardzo podekscytowana tą trasą i moim nowym albumem!

Gwiazda na początku kwietnia 2019 roku ogłosiła, że planuje wydać nowy album „Courage”. To jednak nie wszystko! Diwa wyrusza również w światową trasę koncertową „Courage World Tour”, która rozpocznie się 18 września w Kanadzie. Premiera płyty zapowiedziana jest na listopad. Pierwszym przedsmakiem tego, co usłyszymy na nowym albumie, jest singiel "Flying On My Own".

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Celine Dion. Portal „Variety” potwierdził niedawno, że ruszyły prace nad kolejnym filmem biograficznym o kanadyjskiej gwieździe. Artystka wraz ze swoją wytwórnią muzyczną zatwierdziła scenariusz i przekazała twórcom prawa do piosenek. „The Power Of Love” wyreżyseruje Valerie Lemercier. Zobaczymy ją również w głównej roli. Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Czekacie na nowy album Celine?

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!