Chór nieznajomych zaśpiewał przebój "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju "Shallow", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Narodziny gwiazdy". Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

 

Przypomnimy, że ostatnio lawinę negatywnych komentarzy wywołał występ Maryli Rodowicz i Dawida Kwiatkowskiego. Pojawili się w maju 2019 roku w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie wykonali własną interpretację tego wielkiego hitu.

Utwór "Shallow" zdobył już wiele nagród w tym Złotego Globa, Oscara oraz dwie statuetki Grammy.

Film „Narodziny gwiazdy” to melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest czwartym z kolei remakiem musicalu z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania "You're The One That i Want" z Grease", "Toxic" z repertuaru Britney Spears czy "Believe" Cher. 

Jak Wam się podoba ich wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!